Regulamin

1. Rezerwacji apartamentów dokonuje się telefonicznie lub przez e-maila.
2. Po uzgodnieniu terminu, warunków wynajmu apartamentu, Klient zobowiązany jest do uiszczenia zadatku w terminie 3 dni od dokonania rezerwacji telefonicznej lub e-mail. Jeżeli po upłynięciu tego terminu zadatek nie zostanie uiszczony uważa się, że rezerwacja nie została dokonana.
3. Gwarancją rezerwacji jest dokonanie wpłaty 30% zadatku z całości pobytu.
4. Przy pobytach krótszych niż 3 doby (weekendy), prosimy o wpłatę całości kwoty za pobyt.
5. W przypadku rezygnacji z pobytu, zadatek nie będzie zwracany (w wyjątkowych sytuacjach możliwe przesuniecie terminu pobytu).
6. Doba hotelowa rozpoczyna się od godziny 16:00 w dniu przyjazdu a kończy o godzinie 11:00 w dniu wyjazdu (inne godziny wyjazdu po wcześniejszym uzgodnieniu).
7.Opłatę za pobyt, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem pobytu, należy uregulować w dniu przyjazdu u zarządcy gotówką i nie podlega ona zwrotowi w przypadku wcześniejszego wyjazdu.
8. Osoba wynajmująca wspólnie z Zarządcą udaje się do wynajętego apartamentu i na miejscu dokonuje przejęcia, min. poprzez sprawdzenie stanu zastanego zgodnie ze spisem inwentarzowym.
9. Przy pobraniu kluczy do apartamentu Klient okazuje dowód tożsamości. I zostaje wpisany do książki meldunkowej.
10. Odbiór kluczy do apartamentu następuje bezpośrednio w wynajętym obiekcie.
11. Zwierzęta domowe mogą przebywać w apartamencie po uprzednim zapytaniu (15zł/dobę).
12. Zakaz palenia tytoniu w apartamencie.
13. Bezpłatny parking na terenie posesji.
14. Za dzieci do lat 3 śpiące z rodzicami nie pobieramy opłaty.
15. Od każdej osoby pobierana jest obligatoryjna opłata klimatyczna w wysokości 2,3 zł/dobę. Dzieci do lat 3 są zwolnione z opłaty.